Charlie-můj pejsek

3. července 2007 v 23:58 | sunny |  Můj pejsek
Zdravím..
Rozhodla jsem se, že vám napíšu něco o mém pejskovi. Charlie je po mamince 100% maltézák. I když vypadá jako kříženej, je to jenom proto, že maltézáci vznikli v podstatě skřížením, takže v génoch po Charlieho předcích mu zůstali nějaké stopy teriérů. Tož už nevím, já s tím nic nenadělám - s tím, že vypadá tak jak vypadá, ale my doma ho máme strašně moc rádi, jestli by to už maltézák byl, nebo ne.. Je to prostě o to krajší pes, když není upa čistej x))
No a povaha Charlieho. ROZMAZLENEJ!!! xD To by i stačilo ne?! x)) ale, dobře, rozpíšu se. Charlie je potvůrka. Když se mu prostě něco nechce, tak se mu nechce. Zarazí se a nikdo s ním v tom momentě nehne. Jenom doufám, že mi to neudělá někde na závodech. To bych byla fakt nerada. No věnujem se spolu agilitkám asi něco přes měsíc. Což není dlouho, ale víme toho na podiv dost. Protože Charlie je šikulka.. x)) Taky doma zkoušíme tanec se psem x) ten nám moc nejde, jenom málo prvků odtud, napr. otočka vpravo, vlevo, popros, packu levou, pravou, sudy se učíme, slalom mezi nohama taky a taky se učíme couvej.. x)) no a pak?! když vidí kočičku štěká xD kočky se mu protivěj stejně jako mě.. heh.. no když ho nekdo pochválí, chodí namyšleně. Rád je stredobodem pozornosti. Rád běhá a chodí po venku.. Nosí balonky, hraje si s plastovými láhvami, které dělají neuvěřitelný rachot x)), taky rád kouká z okna, běhá po zahradě a nerád se koupe a češe, což je ale u maltézáků nevyhnutné, takže se bez toho neobejde, takže má hold smůlu kluk jeden x)
Myslím, že by to i stačilo tak se mějte!! x) Pajdoo..
Vaše Sunny
btw. x))) to je rychlost cooo?? xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mato mato | 3. července 2007 v 23:59 | Reagovat

http://generalweb.blog.cz/0707/velka-prazdninova-bleskovka  //     velka prazdninova bleskovka... pls vypln ju.. cauko:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama