Gothika

8. července 2007 v 15:52 | sunny |  favourit movies
G o t h i k a
<thriller>
Skvělá a uznávaná psycholožka Dr. Miranda Grey je expertkou na posuzování toho, co je racionální. Co je logické. Co nezachází za hranice příčetnosti. Pod vedením svého manžela, vedoucího oddělení psychiatrie Woodwardské ženské věznice, léčí nebezpečně psychicky narušené pacientky, mezi které patří i Chloe - charismatická vražedkyně, jejíž svědectví o satanistickém mučení jsou uvážlivou doktorkou považovány za pouhý výplod paranoidní mysli. (klik na "celý článek")

Po setkání s tajemnou dívkou se však její spokojené manželství a vyrovnaný život změní v nejhorší noční můru. Když se Miranda probudí po hrůzné autonehodě, se zděšením zjistí, že její manžel byl zavražděn a všechny stopy směřují právě k ní. Zatímco se snaží přijít na to, za jakých okolností by vůbec mohla spáchat podobně brutální a otřesný čin vůči člověku, kterého milovala a obdivovala, ocitá se uvězněná ve Woodwardu mezi svými bývalými pacientkami. Chování doktorky, která si z osudné noci pamatuje pouze několik nejasných vizí tajemné dívky, se postupem času stává čím dál tím více nevyzpytatelným. Zoufalá snaha, s níž se pokouší dokázat svou nevinu, je jejím bývalým spolupracovníkem Dr. Pete Grahamem, který je soucitný, avšak zároveň velmi skeptický, vnímána jako začátek sestupu do hlubin šílenství. Miranda postupně začíná věřit, že se jí zmocnily nadpřirozené síly, které jsou odhodlány se pomstít i za cenu toho, že ji připraví o rozum. Zatímco ji Chloe stahuje do svého osobního pekla, musí Miranda zjistit, zda skutečně směruje k branám šílenství… nebo pouze blíže k pravdě.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Můj vlastní názor na film
Když jsem se na ten filmík začla koukat, myslela jsem si, že to bude jeden z těch nudných filmů, které jsem jukala před tímto. Zaujal mě právě po tom, co se stala ta autonehoda a Miranda se dostala do toho vězení s jejíma pacientkama. Taky se mě líbili některé "záhadné" scény ve filmu. x) Když se to pak vyjasní, tak to byl pro mě ten snad nejlepší thriller jaký jsem mezi mými prvými viděla.. x) doporučuju juknout x)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sunny x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 teerka teerka | Web | 8. července 2007 v 16:42 | Reagovat

Ahojky neni to paris ani její sestra. To neva skus to eště jednou dala sem na blog nápovědu.

2 E.r.Y.c.K E.r.Y.c.K | Web | 8. července 2007 v 17:46 | Reagovat

máš u mě cenu

3 bashka bashka | Web | 8. července 2007 v 22:09 | Reagovat

ajoj...na mem blogu bleskowka a sutaz SONB..:)))mas sancu vyhrat...mas velmy pekny blogs...kdyz ces tag sa prihlas...:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama