Jeden den v New Yorku

11. července 2007 v 17:03 | sunny |  favourit movies
Jeden den v New Yorku
<teenegerská komedie>

Jeden den v New Yorku, nová akční komedie v hlavních rolích se sestrami Mary-Kate a Ashley Olsenovými, vypráví příběh dvou sedmnáctiletých sester Jane a Roxany Ryanových, které se jednoho nezapomenutelného dne vydávají na bláznivou honičku ulicemi, metrem a stokami Manhatanu.
Upjatá ambiciózní perfekcinonistka Jane je pravým opakem své volnomyšlenkářské sestry Roxy, která hraje v rockové kapele a většinu času tráví za školou. Jednoho dne se obě sestry vydávají do New Yorku, aby si splnily své sny. Jane se chce pokusit získat stipendium na Oxford a Roxy zase plánuje proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentů demonahrávku své kapely. Plány obou sester jsou však náhle ohroženy hned z několika stran - Roxy se náhodou dostane do ruky chip na vyrábění pirátských kopií, po kterém jde zdejší mafie a navíc ji pronásleduje šílený agent pro boj se záškoláctvím Max Lomax, který se fixně upnul na myšlenku, že musí vždy unikající Roxy prostě dostat. Během honičky navíc obě dívky potkávají také pár zajímavých chlapů :) a začíná jim docházet, že strávit pro změnu po dlouhé době den spolu nemusí být zas až tak nepříjemné...Avšak co jejich sny? Podaří se dívkám během jednoho dne v New Yorku je uskutečnit? Stát se může cokoliv...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Můj názor na film

Mám ráda veškeré filmy ze sestrama Olsenovýma, takže se mi líbil i tenhle. Je to hustý filmík, hlavně některé scény, např. jak prchaj z toho hotela... nebo jak se Jane snívá, že je nahá před moc lidma.. Nikdy mě takovéto filmíky neunuděj, tak si je koukám i víckrát.. a vždy se na nich mooc směju x) i když ho vidím třeba pátý krát x))

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sunny x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama