Zradil si mě, ale i přesto..

13. července 2007 v 17:09 | sunny |  #Povídky#
Tato povídka je napsaná, podle skutečné udalosti.. Některé věci jsou tam domyšlené, nemohla jsem to uplně napsat podle faktů, protože, dotyčný by si to určitě nepřál.. :(

Když jsme se seznámili, tenkrát mi bylo 16 let. Tobě táhlo na 17. Zamilovali jsme se do sebe na první pohled. Psali jsme si noc co noc, den co den.. Nebylo okamihu, abychom o sobě nevěděli, že jsme oba v pořádku. Seznámili jsme se u nás v parku.
Když jsme se jednou procházeli, narazili jsme na sebe. Ty si venčil svého pejska, a já seděla na lavičce a přemýšlela o mých problémech a o tom, jak se z nich dostat ven. Jak na určité věci zapomenout. Ty si dělal totéž, při venčení pejska.. snažil si se dostat na jinou myšlenku.. Snažil ses nemyslet stále jenom na svoji bejvalku. Když jsem tě tam poprvé spatřila, vyrazil si mi dech. Ty tvoje krásné oči.. Myslela jsem, že na místě umřu. Tak byli krásné. Tvůj pejsek - Rexík přiběhl jednou za mnou. Vždy jsem tě pozorovala jenom z dálky, ale teďko když přiběhl, začala jsem si s ním hrát. V mysli jsem doufala, že by jsi pro Rexíka mohl přijít osobně. x) A ty si přišel. Pozdravil jsi mě a začali jsme se spolu nezávazně bavit. "Proč tu sedíš tak sama?" zeptal si se. "Ale jenom přemýšlím nad určitýma věcma. Ale ty se tu taky procházíš sám!?" odpověděla jsem ti. "Jo, ale já mám alespoň při sobě mého společníka, který je teďko jediný při mě." "Jakto, že jediný? Nemáš přítelkyni?" narazila jsem, na co jsem se vůbec neměla ptát. Sedl si si vedle mě, podíval si se do země.. a začal si povídat "Já jsem do ní pořád zamilovaný, chodím sem proto, abych na ní, alespoň maličko zapoměl. Nechci si hledat novou přítelkyni, protože málokterá to pochopí, že jsem stále do ní bouchlý. Byli jsme spolu víc než 3 roky. Chtěl jsem kvůli ní spáchat i sebevraždu, dvakrát jsem byl na pokraji smrti, jenom vždy mě někdo z mých věrných přátel zachránil." .. bylo ticho. Já se neodvážila nic říct. A ty si do toho z úsměvem pověděl "Ale už je to dá se říct skoro všechno za mnou. Přestávám na ni myslet, a ještě k tomu mi v tom pomáhají přátelé a hodně po večerech příroda a samozřejmě Rexík." Rexík nám ležel u nohou a jenom nadzvednul hlavu a podíval se na něj. "Jinak já jsem Viky." představila jsem se panu krásnému-neznámému. "Já jsem David." řekl mi on a dal mi letmou pusu na rty. Ještě chvilku jsme si povídali o jeho životě, a pak jsme ještě zakončili naši nočnou debatu o mě. Pak jsem se s ním hezky rozloučila a řekla jsem mu, že i zítra je den, lepší řečeno noc, kdy se možná uvidíme a omluvila jsem se mu, že už musím jít domů. Rozloučili jsme se a já jsme vyšla s parku. On tam zůstal ještě stát. A pak se rozběhl za mnou. "Vikyy... prosím stůj." zastavila jsem se. "Nedáš mi prosím na tebe nějakej kontakt, třeba netovej, nebo mobil pokud máš. A nechtěla by ses jít v pátek večer někam projít?" dala jsem mu kontakt na ICQ, na mobil a pak jsem mu odpověděla na otázku. "Mám to brát jako rande?" zeptala jsem se z úsměvem a on mi na to z úsměvem odpověděl. "Klidně, protože si hezká holka a vím, že chápeš moje city." dal mi pusu a řekl mi, že se ještě ozve.
x________________________________________________________________________________x

Když jsem přišla domů, šla jsem se osprchovat a dát do pořádku. Pak jsem se přihlásila na ICQ a hned tam na mě čekala zpráva od něj a taky žádost o autorizaci. Psali jsme si ale do tří do rána, a pak už jsem šla spát. Na druhý den, jsme se znova potkali. Byli to ty nejkrajší dny, které jsem s tebou prožila. Cítila jsem se s tebou vždy tak bezpečně.. Pořádali jsme různé turistické stesky, na kterých jsme byli vždy jenom my tři.. Ty, Rexík a já. Vždy to bylo nádherné. Jednou jsme šli na louku a tam jsme si sedli a pozorovali město z dálky. Najednou jsi se ke mě přiblížil a objal si mě. Pak jsem ti koukala do tvých očí a ty jsi se ke mě přibližoval. Začali jsme se líbat. Zeptal si se, jestli nechci s tebou chodit a já samozřejmě odpověděla, že ano. Pomáhal jsi mi vždy, když mi bylo nejhůř a já tobě taky. Vlastně i proto jsi si vybral mě. Že jsem v nejhorších situacích stála při tobě. Byli jsme spolu tři měsíce, když se to pomalu začlo komplikovat. Znovu se ti do života vracela tvoje bývalá a já tím jenom trpěla. Nedávala jsem ti to však najevo, páč jsem věděla, že by tě to trápilo. Vždy jsem ti opakovala, že pro mě je důležité, aby si byl šťastný - ať už je to se mnou nebo z nějakou jinou holkou. Vždy jsem ti opakovala, že kdyby si našel štěstí u nějaké jiné, nebo zpět u své bývalé, já bych s tebou zůstala kamarádka a vždy ti pomáhala, kdyby ti bylo nejhůř, nebo kdyby už o tebe nestála. Byl si pro mě, přítel, kamarád, brácha... všechno v jednom. A mé srdce patřilo jenom tobě! Nikdy jsem tě z nikým nepodvedla, i když byla nějaká příležitost, vždy jsem řekla jasné NE, protože jsem tě nadevše milovala..
x________________________________________________________________________________x

Po pěti měsících, kdy jsme byli stále spolu i přes všechny komplikace.. napsal jsi mi jednou SMS-ku, ve které stálo: Miluji tě, navždy budu. Je lepší zemřít pro něco, než žít pro nic!" Sbohem má lásko. Navždy jenom tvůj. Věděla jsem co chceš dělat a proto jsem ti hned volala naspět. Jenom ty už jsi měl mobil vypnutej na ICQ si taky nebyl a bylo jediné místo kam by si mohl v tuto noční hodinu jít. Na hradě v městě. Tam si vždy chodil. Ale pro jistotu jsem se ještě cestou stavila u tebe doma, jestli náhodou neprovádíš něco tam. Vaši nebyli doma, v celém bytě byla tma a já se rozběhla na hrad. Našla jsem tě tam, jak sedíš na samém vrchu, na rozhledně, v ruce držíš žiletku a brečíš. "Věděl jsem, že příjdeš, ale prosím nech mě tu zemřít." řekl si mi se slzema v očích. "Nemůžu tě tu nechat, vzpomeň si co jsem ti vždy říkala Když zemřeš ty, zemřu taky!!" řekla jsem mu pravdu. "Nechci abys zemřela, ty máš život před sebou, ale já.. mě už tu držíš jenom ty a Rexík. Ale já se i přesto trápím a nejsem vůbec silný. Prosím nech mě zemřít ať už mě nic netrápí. Budu tě hlídat, lásko." Pomohla jsem ti vstát. Neprotestoval jsi. Obejmula jsem tě a políbila. Vyrazili jsme, směrem domů. Přišli jsme k tobě. U tebe nebyl nikdo doma. Řekla jsem, že zůstanu s tebou celou noc, že potřebuješ být s někým. Lehli jsme si na postel oproti sobě a dívali se na sebe, když najednou si se přitisknul blíž a začal si mě líbat. Tenkrát to byla noc plná vášní, něhy, lásky nás dvou..
x________________________________________________________________________________x

Ráno jsem se vzbudila dřív. Vzala jsem si věci a musela jsem jít domů. Nechala jsem ti odkaz na posteli aby ses u mě poobědě stavil. Přišel si.. Vyšli jsme před bytovky a šli jsme na lavku si zakouřit. Při tom jsme se vyprávěli a neustále drželi za ruce. Začala škola, ty si odešel a já odešla taky. Bylo ještě pár nocí proesemeskovaných pár nocí provolaných, ale pak.. jednou si se mi neozval. Nevěděla jsem co je s tebou a bála jsem se. Volala jsem tvému nejlepšímu kamarádovi.. nebral mi to. Pak jsi mi jenom napsal, že je mezi náma konec.. Víc jsem o tobě nevěděla a všechno mi to přišlo líto..
x________________________________________________________________________________x

Dodnes na tebe myslím, dodnes na tebe nemůžu zapomenout. Když tohle píšu, tečou mi slzy proudem, jako když si mi četl básně určené jenom pro mě. Pamatuješ na ty krásné zážitky které jsme za 6 měsíců a pár dnů co jsme byli spolu zažili.. Miluji tě stále a ty to víš.. Prosím, kdyby ses k tomuto nějak dostal a přečetl si to, mohl by si mi dát ještě jednu šanci!!

Sbohem...

x-----------------------------------------------------------------------------------------------------------x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajutka Pajutka | E-mail | Web | 13. července 2007 v 17:50 | Reagovat

DIPLOOM!!!!

btw: Fešnej blogís x))) A to mrtě!!!!!;-))

2 © Ityježíšek © Ityježíšek | Web | 14. července 2007 v 8:18 | Reagovat

diplom

3 Agepy Agepy | Web | 14. července 2007 v 12:50 | Reagovat

máš u mě diplom

4 Finy Finy | E-mail | Web | 14. července 2007 v 15:56 | Reagovat

Ráda spřátelím máš krásný blog

5 bashka bashka | Web | 14. července 2007 v 18:05 | Reagovat

ajooj u mne na blogu bleskowka:)))

6 © Ityježíšek © Ityježíšek | Web | 14. července 2007 v 22:26 | Reagovat

cena

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama