Září 2007

Hlasujte..

21. září 2007 v 0:29 | sunny |  >K blogu<
hojíí
přihlásila jsem mého psa do šoutěže o nej mazlíčka na www.summerday.blog.cz
Tak prosím pro něho hlásnite.. Díky moc Charlie a Sunny

BTW.Charlie posílá pac a pusinku :-*

20.září

20. září 2007 v 18:40 | sunny |  #Diary#
Tož hojííí... xD

tož asi mě hráblo.. udělala jsem ještě jedny webovky pro charlieho a tedko jdu udelat webovky pro mého pulročního bráchu. haluz coo?? dnes večer, když me prestane bolet hlava, tož vám sem neco přidám. zase se mě buhvijak nechce, ta nemoc me zmohla uplne že nejvííc.. :( tož držte palečky, abych sem neco pridala :))

btw. vyjádrete se v kmntech, co bych mela aktualizovat, kterou rubriku???

Sunny :)

colorfull nb.4 - gumový medvídci

19. září 2007 v 12:22 | sunny |  >Colorfull<
Miluju je!!!

colorfull nb.3

19. září 2007 v 11:49 | sunny |  >Colorfull<
Nové colorfullky :)

18.září

18. září 2007 v 14:50 | sunny |  #Diary#
Ahojí, jsem z5...

doufám, že ste alespoň maličko rádi. Lidičky, nemohla jsem tu dlouho býýti, ptže jsem chodila do školy a měla jsem toho hafec. Jsem už třetáčka, tož se musím snažit.. páč příští rok maturuju. Budiš... no jinak teďko jsem nemocná, tak jsem si řekla, že vám sem něco přidám, aby jste sem zase začli aspoň malinko chodit a měli se na co dívat. Tož fakt jsem toho jsem dloouho nic nedala, tak to musím napravit. Ono když zase začnu chodit do školy, se to zase změní, ale nebojte, snad se sem zase někdy dostanu.. Tak jdu vám sem pomaličku něco přidávat, doufám že ste rádi.. :)) pište komentáře, potěší mě!!! :))
Sunny


Diplomy - big summer bleskovka

18. září 2007 v 14:38 | sunny |  Bleskovky
Omlouvám se že to tak dlouho trvalo, ale díky tomu, že chodím do školy, sem na to neměla nějak vůbece čas. Tak vám to sem dávám až teďkom. Doufám, že se líbí, ale mrzí mě jenom to, že se vás přihlásilo tak málo..

Moje krásná čarodějka

3. září 2007 v 18:03 | sunny |  favourit movies
Moje krásná čarodějka
<rodinná komedie>
Naivní a dobrosrdečná čarodějka Isabel z kalifornského San Fernando Valley je pevně odhodlána od základu změnit svůj život - chce se vzdát svých nadpřirozených schopností a žít jako každý obyčejný smrtelník. Na druhé straně města se mezitím snaží šarmantní herec Jack Wyatt vzkřísit svou uvadající hereckou kariéru. Seriálem, který jej má znovu postavit na nohy, je remake oblíbeného sitcomu z 60. let Bewitched, v němž se chystá ztvárnit titulní roli. Pak ale shodou okolností narazí na Isabel, která mu ihned učaruje. Zvláště pak její nos, který se až zázračně podobá nosu Elizabeth Montgomery - představitelky čarodějky Samanthy v původním televizním seriálu. Jack začíná být přesvědčen, že by se Isabel mohla této role v jeho novém seriálu zhostit. Stejně tak učaruje i Jack Isabel. Považuje jej za ideálního smrtelníka, s nímž by se mohla usadit a vést po jeho boku obyčejný život, po kterém tak touží. Brzy se ukáže, že měli pravdu oba - avšak poněkud jiným způsobem, než si představovali.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proč mě tenhle film učaroval?! xD
Je to fakt supr komedie, kde prostě holka - čarodějka, chce zbavit svých čarodějných schopností, když se pak dostane ale do filmu, tak je znovu používá. Jack se diví co se to děje, napr. že ten pes nechce jít za ním, ale jde za Isabelou.. a takové no.. Stačí to zjuknout - zasmějete se!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sunny

3.září

3. září 2007 v 17:09 | sunny |  #Diary#
Hojíí lidi...

lidičky moc se omlouvám, že sem nic nepřibudlo za posledné dny, ale vysvětlím - koukejte se, čtěte.. vše se včas dovíte!!! xD

takže minulý týden ..
středa:
tož asi ve středu jsem se začla intenzívně učit na ty moje zkoušky. učila jsem se asi do ňáký 2h. v noci a pak se mě sem nechtělo už nic dávat, tak jsem šla spát.
čtvrtek & pátek:
Ve čtvrtek jsem byla na cvičáku z pesanem se odreagovat a stvrdla jsem tam až do 8hod večerní, tož a když jsem přišla zabořila jsem hlavu do skript a učila jsem se až do půl čtvrté ráno. v půl 3 jsem si šla udělat granko, páč jsem si řekla, že po kafé nezaspím - tak že si dám něco na uklidnění a to granko mě padlo vhod. Když jsem seděla v kuchyni a pila granko, vzpoměla jsem si že nevím jedno učivo. Dopila jsem, naklusala jsem do pokojíku sedla na postel, otevřela skripta a študovala učivo, které jsem nevědela!! spát jsem šla v půl 4, ptže jsem nemohla usnout asi jsem usla ve 4.. no všude jsem pak celou noc viděla jenom Aktíva a Pasíva (to je část učiva z předmětu ze kterého jsem dělala zkoušky) zaspala jsem a za dvě a půl hodiny jsem už byla vzhůru. Oblíkla jsem se a šla jsem ven ze psem. vyvenčila jsem ho a šla jsem, že se půjdu učit.. NE!!! tož jsem si řekla že ne, tak jsem si uvařila kafe, od stresu jsem vykouřila asi 5 cigaret během 20 min u kafe. no a pak jsem šla do školy. ve škole mě řekli, že dělám zkoušky taky z nemčiny.. Sem myslela že mě na místě porazí. tož se mě vrazili slzy do očí, pak se šli profky zeptat a převěřit to a řekli mi že to teda nedělám. tož majú v tom bordel!!! pak jsem teda psala a psala byla jsem si jistá, že jsem to napsala, šla jsem s mamkou do města a pak z5. čekali jsme na výsledky. přišla profka a říká - tož kati udelala si to na 2. južis to jste mě měli vidět!!! jak jsem byla šťastná.. no a tož pak večer jsem šla kalit.. a kalili jsme a kalili, přišla jsem domů asi v 1 hod, ptže jsem už fakt byla moc unavená - vemte si že jsem spala 2 a pul hodky a pak jsem ještě kalila a pila alkohol.. ale pssst :-X
sobota:
V sobotu ráno jsem nešla ani na cvičák a pak jsme šli odpoledne do Brna do Olympie, kde jsem s mamkou nakupovala. jsem si koupila hezké kalhoty Niké a svetříček Kenvelo. pak ješte myslím podprsenku Snoopy.. a tašku na knihy do školy!! x)
neděle:
byla jsem na cvičáku, s Charliem nám to moc šlo.. to je asi tak vše co si pamatuju.. x) jo a večer jsme kalili a oslavovali babiččiny narozky...
pondělí:
tož jsem šla dnes do školy.. po dlouhé době jsem viděla všechny moje spolužáky... jsem byla ráda. spolužák zkoušky neudělal a tak je znovu druhák.. :-( docela mi bude i chybět, ptže s ním byla vždy prdel!!! x)) no a pak nám představili novou třídní, ptže naše stará třídní odešla do ústí nad labem!!! přibudli nám předměty jako právo, manažment... tož budu mít tenhle rok co dělat, takže nepočítejte moc s tím, že tu budu přídavat nějak moc článků jako doteď, ptže fakt nebudu mít čas.
Ještě nám řekli, že 16. listopadu děláme imatrikulačky pro prváky (v skratce - strapni prváka co nejlépe!!! xD ) no takže musíme udělat nějakej program, pak ještě vymyslet pro ně nějaké strapňovací úkoly a tak, mno.. kdyby měl někdo nějakej nápad jak je ztrapnit, tož můžete písnout!!! x)
pak máme program dělat ještě na zahájení nového roka v lednu... tož a budu se muset začít lépe připravovat na maturity, ptže za rok mě čekajíí.. :-! lidičky, tož se mějte, řekněte mě jak jste se měli první den ve škole..
phá
Sunny